Makám na tom ...

O titul nejlepšího v zemi se tentokrát rozhodovalo v Plzni. Český národní pohár v malém fotbalu 2022 se letos uskutečnil v sobotu 9.7.2022 na Prokopávce. FC Laguna Pardubice ovládla sedmý ročník klání o klubového mistra České republiky. 

Čtyřiadvacet klubů ze všech koutů České republiky se utkalo ve Sportovním areálu Prokopávka. Nehrálo se jen primát klubového mistra České republiky, ale také o místenky do evropských pohárů. Nejlepší mužstva se těšila z finanční odměny za Český národní pohár. Vedle klasických pohárů a medailí nejúspěšnější obdrželi i sportovního vybavení. Více na: ceskynarodnipohar.cz

 

A jak jsme uspěli my?  

"Chtěl bych Vám jménem Asociace malého fotbalu ČR poděkovat za dokonalé podmínky, které nám byly poskytnuty v rámci pořádání MČR ve Vašem areálu. Rád bych tímto poděkoval celému personálu, všichni byli fantastičtí a vše nám velmi usnadnili. Byli bychom moc rádi, kdybychom u Vás mohli v budoucnu uspořádat další akce." napsal nám po uskutečnění akce Jan Pinkava, výkonný ředitel Asociace malého fotbalu České republiky.

 

 

 

 

Sdílet na